Okresné kolo
Jana Bachratá V.D | 2. kategória - 1. miesto - text Benny |
Kristína Halašová IX.A | 3. kategória - 1. miesto, postup do celoslovenského kola - text Pochybnosti |
časopis Červíček | 1. miesto |
Kristína Halašová IX.A | 2. miesto - text Odpovede včera a dnes |
Školské kolo - poézia
Terézia Nemčeková 1.A | 1. miesto |
Matúš Žúrek 2.B | 2. miesto |
Dominik Daniel 2.A | 3. miesto |
Školské kolo - próza
Natália Svatíková 3.A | 1. miesto |
Kamila Nečasová 3.A | 2. miesto |
Leo Krišák 2.C Adam Trávniček 3.B |
3. miesto |
Obvodné kolo - poézia
Terézia Nemčeková 1.A | 3. miesto |
Obvodné kolo - próza
Natália Svatíková 3.A | 3. miesto |
Školské kolo 1. kategória 1.-3. roč. 24.4.2015
Terézia Nemčeková 1.A | 1. miesto |
Carmen Klimková 2.B Klára Kičková 2.C |
2. miesto |
Milota Mikulová 3.A | 3. miesto |
Školské kolo 2. kategória 4.-6. roč. 24.4.2015
Kristína Slezáková 4.A | 1. miesto |
Mathias Kubíček 4.A | 2. miesto |
Ema Poláková 4.A | 3. miesto |
Okresné kolo
Kristína Slezáková 4.A | 3. miesto |
Magdaléna Krbicová 1.A Mathias Kubíček 4.A |
1. miesto |
CarmenKlimková 2.B Elena Balúnová 3.A Matúš Slaný 1.C |
2. miesto |
Klára Kučerová 2.B Ema Poláková 4.A Viki Opálková 2.B |
3. miesto |
Terézia Nemčeková 1.A | ocenená práca |
Bianka Poláková 1.A Lukáš Galbavý 4.A |
ocenené práce |
Barbora Ravasová 1.A | ocenená práca |
Natália Ščepková 2.C | hlavná cena |
Kristína Zlochová 3.A Veronika Kopúnková 4.C |
ocenené práce |
Alica Zahumenská 4.C | hlavná cena |
Ema Poláková 4.A Diana Dermeková 4.C Klaudia Voráčková 7.A |
ocenené práce |
Timur Jačanin 1.A Veronika Kopúnková 4.C |
hlavná cena |
Klára Kičková 2.C | ocenená práca |
Richard Jačanin 4.B | úspešný riešiteľ, školský šampión |
Viktória Opalková 2.B Matúš Žúrek 2.B Filip Halaš 3.A Kristína Zlochová 3.A Diana Mikulíková 3.B Denis Adrien Glos 4.B Kristína Vidová 5.A |
úspešní riešitelia |
Zapojilo sa 38 žiakov našej školy.
Školské kolo
Ondrej Cibula 3.C Denis Adrien Glos 4.B |
1. miesto |
Richard Jačanin 4.B Jakub Preč 4.C |
2. miesto |
Obvodné kolo 16.3.2015
Ondrej Cibula 3.C | 1. miesto | |
Filip Halaš 3.A Denis Adrien Glos 4.B |
2. miesto | |
Patrik Opalek 5.B | 1. miesto | pripr. p. uč. Dvorská |
Radka Žáková 5.A | 8. miesto | pripr. p. uč. Joríková |
Obvodné kolo 21.1.2015
Patrik Opalek 5.B | 2. miesto | pripr. p. uč. Dvorská |
Michal Cibula 5.D | 4. miesto | pripr. p. uč. Cvečková |
Richard Čederle 9.A | 1. miesto, jediný úspešný riešiteľ | pripr. p. uč. Joríková |
Richard Čederle 9.A | Kráľ SUDOKU (na vyriešenie všetkých troch typov SUDOKU s obtiažnosťou od najľahšej po najťažšiu mu stačilo 17 minút) |
Zapojili sa všetci žiaci 2. stupňa, ktorí najskôr absolvovali triedne kolá. 5 najlepších z nich potom postúpilo do školského kola.
Školské kolo
Kristína Zlochová 3.A Adam Trávniček 3.B Zuzana Hurbaničová 4.C |
titul Všetkovedko |
Školské kolo
Nina Mihálová 3.B | 1. miesto |
Obvodné kolo
Nina Mihálová 3.B | úspešná riešiteľka |
Školské kolo
Adam Trávniček 3.B Kristína Slezáková 4.A |
1. miesto |
Obvodné kolo
Jakub Úlehla 4.B | 6. miesto |
Obvodné kolo
Viktória Vavreková 4.C | úspešná účastníčka |
Okresné kolo
Ema Poláková 4.A | 1. miesto |
Lucia Oravcová 4.A | 3. miesto |
Okresné kolo
Alica Zahumenská 4.A Ema Poláková 4.A Denis Adrien Glos 4.B Richard Jačanin 4.B Jakub Úlehla 4.B Sebastián Boor 4.C Zuzana Hurbaničová 4.C Amália Sarkányová 4.C |
ocenené práce |
Okresné kolo
Dominik Cibula 8.A | 3. miesto | pripr. p. uč. Hnilica |
Timotej Mareček 9.A | 2. miesto |
Okresné kolo
Viktória Mikušová 7.A | kategória D - 2. miesto | pripr. p. uč. Kulichová |
Dominika Toráčová 7.A | kategória D - 3. miesto | pripr. p. uč. Kulichová |
Natália Barkóciová 7.A | kategória D - 8. miesto | pripr. p. uč. Kulichová |
Matej Kička 8.A | kategória C - posterová časť - 2. miesto | pripr. p. uč. Kulichová |
Matej Kička 8.A | kategória C - teoreticko-praktická časť - 4. miesto | pripr. p. uč. Kulichová |
Krajské kolo
Matej Kička 8.A | kategória C - 3. miesto | pripr. p. uč. Kulichová |
Tereza Klingová 7.A | úspešný riešiteľ | pripr. p. uč. Trojková |
Renátus Šimandl, Filip Tomeš 9.C | 5. miesto | pripr. p. uč. Hnilica |
družstvo chlapci | 8. miesto |
družstvo dievčatá | 13. miesto |
Lukáš Ravas | 6. miesto |
účasť
V. Opalková, S. Pivák - II. ročník N. Mihálová, N. Černek - III. ročník S. Gergelová, P. Sedláček - IV. ročník T. Jedináková, S. Jankovič - V. ročník |
2. miesto |
účasť v 1. kole, postup do 2. kola
Kúbeková, Morávková, Krčová, Selecká, Joríková, Chudá, Makovníková, Malatinská, Žilineková | 3. miesto |
J. Ulehla | 4. miesto |
Kička, Cibula, Šimandel | 1. miesto |
účasť bez umiestnenia
Výcvik absolvovalo 37 žiakov.
chlapci | účasť bez umiestnenia |
dievčatá (Kúbeková, Selecká, Joríková, Májková, Makovníková, Žilineková, Mazúrová) | 2. miesto |
účasť bez umiestnenia
dievčatá | 1. miesto, postup |
2. miesto
V kategórii žiakov bola ocenená Veronika Macejková, žiačka 9.B triedy, členka hádzanárskeho oddielu.
chlapci | 3. miesto |
dievčatá | 2. miesto |
Kuchtová, Kuklišová, Morávková, Tipanová, Súkopová, Grimmová, Lukáčová, Májková, Huttová | účasť bez umiestnenia |
postup do 3. kola
Obvodné kolo 8.4.2015
chlapci | 1. miesto |
dievčatá | 1. miesto |
Krajské kolo 16. a 17.4.2015
chlapci | 3. miesto |
dievčatá (Petráňová, Macejková, Galbavá, Makovníková, adlíčková, Nhanová, Burianová, Morávková, Majková, Mazúrová, Šlahorová, Lukáčová, Grimmová) |
3. miesto |
dievčatá (Morávková, Jedináková, Kuchtová, Selecká, Žilineková, Krčová, Kubeková, Joríková, Kuklišová) | 1. miesto |
3. miesto
1. miesto
1. miesto
1. miesto
E. Soboličová, D. Dobiáš, V. Chocholáčková, M. Cibula | 4. miesto |
účasť
Vrzala, Scholtze, R. Malík, M. Malík, Jablonský, Hrebeň, Želonka, Giľak, Bašista, Hoško, Kunka, Jedinák, Mach, Parma | bez postupu |
3. miesto
T. Morávková, T. Jedináková, A. Kuchtová, L. Žilineková, S. Krčová, K. Selecká, L. Joríková, K. Makovníková, L. Kúbeková |
4. miesto |
Lívia Kúbeková | ocenenie pre najlepšiu hráčku SR |
4. miesto
S. Chromek | hod kriketovou loptičkou - 1. miesto |
D. Galbavá | hod kriketovou loptičkou - 1. miesto vrh guľou - 3. miesto |
F. Lepieš | skok do diaľky - 1. miesto |
Velický | skok do diaľky - 2. miesto |
L. Ravas | beh 1000 m - 2. miesto |
chlapci | štafeta 4x 60 m - 2. miesto |
T. Morávková, T. Jedináková, A. Kuchtová, K. Čobrdová, H. Deáková, K. Chudá, A. Kuklišová Mičová |
1. miesto |
H. Deáková | ocenenie pre najlepšiu brankárku |
T. Jedináková | ocenenie pre najlepšiu hráčku |
Kirka, Ducar, Giľak, Hoško, M. Malík, R. Malík, Mach, Želonka, Javorský | 3. miesto |
futbalistky z majstrovstiev SR
žiaci našej školy sa zúčastnili súťaží:
futbal mladší a starší žiaci
florbal - clapci
vybíjana - I. stupeň
volejbal - zmiešané družstvo
Škola dosiahla dobré výsledky v rámci Trnavského kraja a uchádza sa o titul "Škola roka" v celoštátnej súťaži športovej aktivity ZŠ a SŠ.
V rámci regiónu Senica sme sa umiestnili na 1. mieste.